Akhmat Kadyrov Cup
Freestyle Seniors
2018-11-23 Grozny (RUS)
Team
OVERVIEW HOME
  Rank   Name   Country  
  1.   Team Akhmet   Russian Federation RUS
  1.   Minkailov, Zelimkhan   Russian Federation RUS
  1.   Bataev, Akhmed   Russian Federation RUS
  1.   Rasuev, Tamerlan   Russian Federation RUS
  1.   Ibragimov, Adlan   Russian Federation RUS
  1.   Saidov, Meirbek   Russian Federation RUS
  1.   Dadaev, Muslim   Russian Federation RUS
  1.   Chakaev, Akhmed   Russian Federation RUS
  1.   Khizriev, Anzor   Russian Federation RUS
  1.   Suyunchev, Khusey   Russian Federation RUS
  1.   Kasumov, Israil   Russian Federation RUS
  1.   Zhamalov, Razambek   Russian Federation RUS
  1.   Dudaev, Islam   Russian Federation RUS
  1.   Abakarov, Zelimkhan   Russian Federation RUS
  1.   Sadulaev, Muslim   Russian Federation RUS
  2.   Ramazanov, Magomed   Russian Federation RUS
  2.   Baranowski, Zbigniew Mateusz   Poland POL
  2.   Zhabrailov, Alikhan   Russian Federation RUS
  2.   Olejnik, Pavlo   Hungary HUN
  2.   Baran, Robert   Poland POL
  2.   Nurikau, Azamat   Belarus BLR
  2.   Dibirgadzhiev, Magomad   Russian Federation RUS
  2.   Gadzhiev, Magomedmurad   Poland POL
  2.   Adshiev, Imam   Russian Federation RUS
  2.   Guidea, Ivan   Romania ROM
  2.   Vangelov, Georgi   Bulgaria BUL
  2.   Team Europe   Europe  
  3.   Suleymanov, Murad   Azerbaijan AZE
  3.   Sharipov, Sharip   Azerbaijan AZE
  3.   Gadshiev, Nurmagomed   Azerbaijan AZE
  3.   Alborov, Aslanbek   Azerbaijan AZE
  3.   Mustafaev, Agahueseyin   Azerbaijan AZE
  3.   Gadzhiev, Khadzimurad   Azerbaijan AZE
  3.   Yusupov, Ibragim   Azerbaijan AZE
  3.   Abakarov, Abubakr   Azerbaijan AZE
  3.   Muslimov, Murtazali Rakhmatulla   Azerbaijan AZE
  3.   Team Azerbaijan   Azerbaijan AZE
  3.   Bazarganov, Islam   Azerbaijan AZE
  3.   Gvarzatilov, Akhmednabi   Azerbaijan AZE
  3.   Dalgatov, Anvarbek   Azerbaijan AZE
  4.   Tumurbat, Mungushagai   Mongolia MGL
  4.   Lkhagvagerel, Munkhtur   Mongolia MGL
  4.   Lkhagvagerel, Munkhtur   Mongolia MGL
  4.   Boldbaatar, Odsuren   Mongolia MGL
  4.   Altangerel, Chinbat   Mongolia MGL
  4.   Ganbaatar, Gankhuyag   Mongolia MGL
  4.   Tugs-Erdene, Deneesharvi   Mongolia MGL
  4.   Zandanbud, Sumiyabazar   Mongolia MGL
  4.   Team Mongolia   Mongolia MGL
  4.   Zandanbud, Zanabazar   Mongolia MGL
  4.   Tsermaa, Chinzorig   Mongolia MGL
  4.   Tumur-Ochir, Tulga   Mongolia MGL
  4.   Enkhtuya, Temuulen   Mongolia MGL
  5.   Musaev, Magomed   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Suleimanov, Symbat   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Gamidgadshiev, Aligadshi   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Izabekov, Atai   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Dzhambulov, Bekzhan   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Anarbekov, Adilet   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Sharsheev, Tilek   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Zholdoshbekov, Ulukbek   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Mirzanbazar, Bebolot   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Team Kyrgizstan   Kyrgyzstan KGZ
  5.   Beterbiev, Adam Khadzhi   Russian Federation RUS