Club World Championship
Greco-Roman Seniors
2016-12-08 Budapest (HUN)
Team
OVERVIEW HOME
  Rank   Name   Country  
  1.   Team Sina Sanat Izeh   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Manukyan, Maksim   Armenia ARM
  1.   Papi, Abdol Mohamed   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Arslan, Ali   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Geraei, Mohammadali Abdolhamid   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Posthtam, Pejman   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Abedinzadeh, Chadorchi Davod   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Heydari, Ali Akbar   Islamic Republic of Iran IRI
  1.   Pataridze, Zviadi   Georgia GEO
  2.   Saglam, Mustafa   Turkey TUR
  2.   Yueksel, Atakan   Turkey TUR
  2.   Can, Selcuk   Turkey TUR
  2.   Team Istanbul Bueyueksehir Belediyenie   Turkey TUR
  2.   Basar, Metehan   Turkey TUR
  2.   Kayaalp, Riza   Turkey TUR
  2.   Ildem, Cenk   Turkey TUR
  2.   Ildem, Kansu   Turkey TUR
  2.   Kus, Emrah   Turkey TUR
  2.   Akbudak, Burhan   Turkey TUR
  3.   Ghasemi Monjazi, Amir   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Taherisartang, Ramin   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Aliyari Feyzabadi, Mahdi   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Nouri, Hossein Ahmad   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Julfalakyan, Arsen   Armenia ARM
  3.   Belfakeh, Farshad Mirahmad   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Stefanek, Davor   Serbia SER
  3.   Abdouli, Saman   Islamic Republic of Iran IRI
  3.   Team Razi Insurance Tehran   Islamic Republic of Iran IRI
  4.   Losonczi, Otto   Hungary HUN
  4.   Levai, Zoltan 2   Hungary HUN
  4.   Madarasi, Gabor   Hungary HUN
  4.   Loerincz, Viktor   Hungary HUN
  4.   Toeroek, Zsolt   Hungary HUN
  4.   Team Plastics Budapest   Hungary HUN
  4.   Lam, Balint   Hungary HUN
  5.   Khachataryan, Vazgen   Armenia ARM
  5.   Torosyan, Tigran   Armenia ARM
  5.   Gharibyan, Ruben   Armenia ARM
  5.   Manukyan, Rafik   Armenia ARM
  5.   Agbaryan, Argishti   Armenia ARM
  5.   Shahinyan, Artur   Armenia ARM
  5.   Yeghiazaryan, Vachagan   Armenia ARM
  5.   Aslanyan, Karen   Armenia ARM
  5.   Team Dinamo Yerevan   Armenia ARM
  6.   Kaytsukov, Akhmed   Russian Federation RUS
  6.   Yusipov, Roman   Russian Federation RUS
  6.   Magamadov, Ilias   Russian Federation RUS
  6.   Gedekhauri, Zurabi   Russian Federation RUS
  6.   Murtazin, Denis   Russian Federation RUS
  6.   Saleev, Pavel   Russian Federation RUS
  6.   Emelin, Sergey   Russian Federation RUS
  6.   Samurgashev, Rafael   Montenegro MNG
  6.   Team MGFSO Moscow   Russian Federation RUS
  6.   Magomedov, Kantemir   Russian Federation RUS
  7.   Kozak, Istvan   Hungary HUN
  7.   Krasznai, Mate   Hungary HUN
  7.   Papp, Arnold   Hungary HUN
  7.   Majoros, Armin   Hungary HUN
  7.   Fritsch, Robert Attila   Hungary HUN
  7.   Papp, Bertalan   Hungary HUN
  7.   Jaeger, Krisztian   Hungary HUN
  7.   Szabo, Martin   Hungary HUN
  7.   Szilvassy, Erik   Hungary HUN
  7.   Nemeth, Ivan   Hungary HUN
  7.   Torba, Erik   Hungary HUN
  7.   Team Eurofil Budapest   Hungary HUN
  8.   Team Proleter Zrenjanin   Serbia SER
  9.   Kazharski, Maksim   Belarus BLR
  9.   Nikolov, Aleksey   Belarus BLR
  9.   Team University Grodno   Belarus BLR
  9.   Hrabovik, Aleksander   Belarus BLR
  9.   Stadub, Nikolai   Belarus BLR
  9.   Mikhailovski, Andrey   Belarus BLR
  9.   Daurov, Soslan   Belarus BLR
  9.   Kardash, Yaroslav   Belarus BLR
  9.   Palenski, Valery   Belarus BLR
  9.   Bachko, Evgeni   Belarus BLR
  9.   Kuliev, Radik   Belarus BLR
  10.   Saveta, Evgeni   Ukraine UKR
  10.   Chebanov, Denis   Ukraine UKR
  10.   Kuchmiy, Nikolai   Ukraine UKR
  10.   Storozhenko, Sergey   Ukraine UKR
  10.   Evtushenko, Maksim   Ukraine UKR
  10.   Kalinichenko, Aleksey   Ukraine UKR
  10.   Molnar, Pavlo   Ukraine UKR
  10.   Karaia, Butkhuzi   Ukraine UKR
  10.   Antonyuk, Andrey   Ukraine UKR
  10.   Severin, Sergey   Ukraine UKR
  10.   Krysov, Nikolai   Ukraine UKR
  10.   Team SK Ukraine   Ukraine UKR
  11.   Team New York Athletic Club   United States of America USA
  11.   Jones, Sam   United States of America USA
  11.   Smith, Patrick   United States of America USA
  11.   Bey, Kamal Ameer   United States of America USA
  11.   Fader, Eric Joseph   United States of America USA
  11.   Austin, Morrow   United States of America USA
  11.   Tarpley, Nick   United States of America USA
  11.   Haight, Cheney   United States of America USA
  11.   Radford, Kevin   United States of America USA
  11.   Hancock G'Angelo, Tracy   United States of America USA
  11.   Miller, Daniel   United States of America USA
  12.   Dzhuzupbekov, Uzur   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Ashimbekov, Abdulaziz   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Rakhmatulaev, Rustam   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Beishaliev, Burgo   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Abdutsaniev, Nurbek   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Talantbek Uulu, Elmar   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Ramonov, Murat   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Konurbayev, Bek   Kyrgyzstan KGZ
  12.   Team Berkut Bishkek   Kyrgyzstan KGZ
  13.   Zorathly, Alexandros   Greece GRE
  13.   Eggonidis, Mathaios   Greece GRE
  13.   Ionita, Geani   Romania ROM
  13.   Parvan, Dorin   Romania ROM
  13.   Mareia, Vlad   Romania ROM
  13.   Ojoci, Nicu   Romania ROM
  13.   Kosla, Michal   Poland POL
  13.   Luburic, Vjekoslav   Croatia CRO
  13.   Huklek, Ivan   Croatia CRO
  13.   Sacic, Filip   Croatia CRO
  13.   Cetkovic, Goran   Croatia CRO
  13.   Grbinicek, Jurica   Croatia CRO
  13.   Sabady, Dominik   Croatia CRO
  13.   Kamenjasevic, Antonio   Croatia CRO
  13.   Delinschi, Sergiu   Romania ROM
  13.   Cojocari, Ilie   Romania ROM
  13.   Ploniec, Rafal   Poland POL
  13.   Vasiliou, Konstantinos   Greece GRE
  13.   Kountouratzis, Spiros   Greece GRE
  13.   Prevolarakis, Georgios   Greece GRE
  13.   Varkas, Nikolaos   Greece GRE
  13.   Katavelakos, Stavros   Greece GRE
  13.   Ktanis, Dimitrios   Greece GRE
  13.   Team Olympic Hope Bucharest   Romania ROM
  13.   Team Ethnikos Athens   Greece GRE
  13.   Lizatovic, Ivan   Croatia CRO
  13.   Team RCSZ Olimpijczyk Radom   Poland POL
  13.   Karecinski, Mateusz   Poland POL
  13.   Piatek, Przemyslaw   Poland POL
  13.   Botez, Irinel   Romania ROM
  13.   Mihut, Mihai Radu   Romania ROM
  13.   Munteanu, Virgil   Romania ROM
  13.   Alexuc-Ciurariu, Alin   Romania ROM
  13.   Kroczak, Aleksander   Poland POL
  13.   Przepiorka, Piotr   Poland POL
  13.   Fafinski, Lukasz   Poland POL
  13.   Kulynycz, Arkadiusz   Poland POL
  13.   Nowak, Mateusz   Poland POL
  13.   Agkafanidis, Haralambos   Greece GRE
  13.   Kosla, Konrad   Poland POL
  13.   Team City of Zagreb   Croatia CRO