Oleg Karavaev Memorial
Greco-Roman Seniors
2017-11-17 Minsk (BLR)
Team
OVERVIEW HOME
  Rank   Name   Country  
  1.   Daurov, Soslan   Belarus BLR
  1.   Chugoshvili, Iosif   Belarus BLR
  1.   Kuliev, Radik   Belarus BLR
  1.   Hrabovik, Aleksander   Belarus BLR
  1.   Kazharski, Maksim   Belarus BLR
  1.   Team Belorussia I   Belarus BLR
  1.   Korobov, Anton   Belarus BLR
  1.   Stadub, Nikolai   Belarus BLR
  1.   Kilov, Kazbek   Belarus BLR
  1.   Sasunovski, Viktor   Belarus BLR
  2.   Musaev, Akhmed   Russian Federation RUS
  2.   Ostaev, Alan   Russian Federation RUS
  2.   Dzhalalov, Gadzhimurad   Russian Federation RUS
  2.   Akhmetov, Azamat   Russian Federation RUS
  2.   Samatov, Rodion   Russian Federation RUS
  2.   Labazanov, Nokhcho   Russian Federation RUS
  2.   Kurak, Adam   Russian Federation RUS
  2.   Petaikin, Dmitri   Russian Federation RUS
  2.   Grishin, Aleksey   Russian Federation RUS
  2.   Gyulumyan, Garik   Russian Federation RUS
  2.   Akiev, Adlan   Russian Federation RUS
  2.   Lokyaev, Dshambulat   Russian Federation RUS
  2.   Team Russia   Russian Federation RUS
  2.   Kodzokov, Sosruko   Russian Federation RUS
  2.   Kiyankin, Aleksey   Russian Federation RUS
  2.   Magomedov, Kantemir   Russian Federation RUS
  3.   Kustubaev, Azamat   Kazakhstan KAZ
  3.   Team Kazakhstan   Kazakhstan KAZ
  3.   Kabdunassarov, Galym   Kazakhstan KAZ
  3.   Kalenov, Daniar   Kazakhstan KAZ
  3.   Magomadov, Ibragim   Kazakhstan KAZ
  3.   Kalmurzaev, Nursultan   Kazakhstan KAZ
  3.   Shadukaev, Tamerlan   Kazakhstan KAZ
  3.   Yerezhepov, Maksat   Kazakhstan KAZ
  3.   Iskakov, Yerulan   Kazakhstan KAZ
  3.   Tinaliev, Nurmakhan   Kazakhstan KAZ
  4.   Team Georgia   Georgia GEO
  4.   Tsulukidze, Mindia   Georgia GEO
  4.   Abuladze, Leri   Georgia GEO
  4.   Kandelaki, Beka   Georgia GEO
  4.   Nadareishvili, Revazi   Georgia GEO
  4.   Kobliashvili, Robert   Georgia GEO
  4.   Datunashvili, Zurabi   Georgia GEO
  4.   Shavadze, Ednar   Georgia GEO
  4.   Gogiberashvili, Goga   Georgia GEO
  5.   Vardanyan, Aram   Uzbekistan UZB
  5.   Rakhmatov, Mirzobek   Uzbekistan UZB
  5.   Bakhramov, Islomjon   Uzbekistan UZB
  5.   Team Uzbekistan   Uzbekistan UZB
  5.   Berdimuratov, Jalgasbay   Uzbekistan UZB
  5.   Otabekov, Jonibek   Uzbekistan UZB
  5.   Assakalov, Rustam   Uzbekistan UZB
  5.   Rakhmatov, Daler   Uzbekistan UZB
  5.   Shamsiddinov, Muhamadali   Uzbekistan UZB
  6.   Timchenko, Dimitriy   Ukraine UKR
  6.   Daragan, Nikolai   Ukraine UKR
  6.   Team Ukraine   Ukraine UKR
  6.   Shyshman, Aleksander   Ukraine UKR
  6.   Kozliuk, Vladlen   Ukraine UKR
  6.   Kuchmiy, Nikolai   Ukraine UKR
  6.   Miagki, Evgeni   Ukraine UKR
  6.   Fuglaev, Vitali   Ukraine UKR
  6.   Evtushenko, Maksim   Ukraine UKR
  6.   Filchakov, Yaroslav   Ukraine UKR
  6.   Matiash, Artem   Ukraine UKR
  7.   Team Poland   Poland POL
  7.   Karecinski, Mateusz   Poland POL
  7.   Kulynycz, Arkadiusz   Poland POL
  7.   Tracz, Michal Jacek   Poland POL
  7.   Ersetic, Dawid Andrzej   Poland POL
  7.   Grzybicki, Radoslaw   Poland POL
  7.   Wanke, Grzegorz   Poland POL
  7.   Michalik, Tadeusz   Poland POL
  7.   Boniecki, Patryk   Poland POL
  8.   Maskevich, Kiril   Belarus BLR
  8.   Team Belorussia II   Belarus BLR
  8.   Gamzatov, David   Belarus BLR
  8.   Sakhno, Anton   Belarus BLR
  8.   Khaibarov, Rakhmatikhudo   Belarus BLR
  8.   Chugoshvili, Georgi   Belarus BLR
  8.   Kaminski, Dmitri   Belarus BLR
  8.   Gagnidze, Goga   Belarus BLR
  8.   Klimovich, Nikita   Belarus BLR
  8.   Palenski, Valery   Belarus BLR
  8.   Mankevich, Vladislav   Belarus BLR
  8.   Kardash, Yaroslav   Belarus BLR
  8.   Kosenkov, Egor   Belarus BLR